Панорама

6 людей на Чернігівщині отримали пільгові кредити на купівлю житла за урядовою програмою для учасників АТО та внутрішньо переміщених осіб, повідомляє UA:Чернігів.

Документи для участі в програмі приймали торік в грудні протягом трьох днів. Їх подали 177 людей. 

Умови кредиту наступні, від суми людина має внести мінімум 6% першого внеску потім розраховується 3% річних плюс тіло кредиту. У мене ця сума складає, от якщо кредит у нас 708 000 гривень. Загалом середньомісячна виплата десь буде 4500 тисяч гривень.

Програму пільгового кредитування Уряд схвалив торік в листопаді. 100 мільйонів гривень виділили для учасників АТО. Стільки ж – для внутрішньо переміщених осіб. Заяви для участі в програмі приймали 3 дні у грудні. 

Директор чернігівського управління Держмолодьжитла Анатолій Ярошевський каже: 

«Ми отримали з держави кошти на ці дві програми в розмірі 4 311 000. Також було необхідно внести цим людям 10% від вартості житла власних коштів – першочерговий внесок, котрий склав 427 000 гривень. І таким чином на реалізацію цієї програми було інвестовано 4 738 000 гривень».

Грошей вистачило на придбання житла для 5 учасників АТО з Чернігова та однієї внутрішньо переміщеної особи з Прилук.

«По постанові людина сама обирає об’єкт фінансування, вона сама шукає житло. Це може бути нове житло, або здане житло і ще це житло може бути на вторинному ринку. 25 років від побудови його чи 15 років реконструкції. Це такі умови по житлу»

Top