Панорама

Цього тижня  на «Десну» чекає один з найважливіших матчів осені – протистояння з «Олександрією». У обох команд однакова кількість очок – 27.   Протистояти конкурентові нашій команді доведеться без основного центрального захисника – дискваліфікацію через перебір «гірчичників» отримав Андрій Гітченко. Про те, чи впорається без нього чернігівський захист, де слабке місце суперника та що у «Десні» бажають «Олександрії», прес-служба запитали безпосереднього у цього гравця. 

– Напевно мало хто очікував поразки від «Колоса». Що пішло не так?

– Це гра – це футбол. В нас багато що не виходило, адже ми відштовхуємося від контролю м’яча: було важко через погодні умови, через поле… Пропустили гол, не забили свої моменти. Знову ж у другому таймі все повторилося: не забили свої моменти, пропустили. Це гра. На жаль, ми цю гру програли…

– Попереду гра з прямим конкурентом – «Олександрією». Ви у цьому матчі не будете приймати участь. Чи впорається без Вас захист «Десни» та щоб Ви побажали власним партнерам напередодні цього протистояння?

– Що тут побажати? Нам нема куди дітися. Хочемо досягти позитивного результату. Думаю, хлопці віддадуть усі сили, щоб виграти цю гру. Звичайно, в обороні в нас буде порядок й без мене, адже у команді зібрані гарні, кваліфіковані футболісти.

– Ви багато часу провели в «Олександрії» і знаєте як гравців, так й тренерів цієї команди. У чому їх слабке місце?

– Не знаю… Зараз команда набрала хід. Видно, що фізично вони підготовлені, біжать до останньої хвилини, виривають такі матчі… Єдине – Сітало травмований, не знаю чи буде грати Шендрік, адже він нещодавно відновився від пошкодження…

– У четвер «Олександрія», яка представляє Україну у Лізі Європи, гратиме з «Вольфсбургом». Щоб Ви побажали команді з Кіровоградської області у цьому Єврокубковому матчі?

– Грати так само, як вони грали до цього – до останньої хвилини. Тоді вони досягнуть того результату, який вони хочуть. Їм треба заробляти очки у цьому матчі.

– За матчем «Десна» – «Олександрія» Ви будете спостерігати з трибун. Як гадаєте, чи багато чернігівців приєднаються до Вас та заповнять стадіон ім. Гагаріна?

– Думаю, що так. Дуже сподіваюся на це, адже вболівальники, які приходять на стадіон, дуже сильно нам допомагають.

Top