Панорама

Національний заповідник «Чернігів стародавній» відзначає 950-річчя заснування Антонієвих печер. Протягом кількох днів у місті проходитимуть з цієї нагоди різні культурні заходи. З детальною прогрмою можна ознайомитися за посиланням тут. 

Наприклад, 10 жовтня відбудеться урочиста академія за участю керівництва Мінкультури,  облдержадміністрації, обласної і міської рад, історико-культурних заповідників  та області музеїв, бібліотек, журналістів, підприємців і громадськості.

Заплановано презентацію фотовиставки «Врятована спадщина» та наукової книги «Антонієві печери Чернігівського Троїцько-Іллінського монастиря: 950 років», підготовленої науковими співробітниками Національного архітектурно-історичного заповідника «Чернігів стародавній».

Також у цей же день заплановане спецпогашення художнього конверта із зображенням Антонієвих печер Троїцько-Іллінського монастиря.

11 жовтня  відкриють виставку картин «З Україною в серці» заслуженої художниці України Оксани Полтавець-Гуйди та народного художника України Віктора Полтавця

Top