Панорама

Вчора, 10 травня, міський голова Владислав Атрошенко оглянув підземку біля “України”.  Присутніми були також заступник –  Андрій Черненко та директор КП «Паркування та ринок» Микола Гоголь.

Про подію повідомляє прес-служба міської ради. 

Міський голова сказав, що нині вже зібрані всі зауваження до підземного переходу  і їх планують виправляти. 

“У Чернігові десятиріччями нічого не робилося. У підрядників та проектантів немає досвіду, щоб зробити все одразу і бездоганно. Чи ви думаєте, що в проектанта було бажання зробити слизьку підлогу в переході, щоб люди ковзалися? Думаю, що ні, але не було ще такого досвіду і він не розумів цього. Відповідно, і ми всі набуваємо досвіду. Виниклі питання в результаті експлуатації протягом року – треба доробляти якісь нюанси”, – сказав Атрошенко.

Також міський голова додав, що на всіх переходах планується покласти плитку з максимальна шорсткою поверхнею. Проведуть роботу з лотками, в які стікає вода.

“Зараз вони закріплені трішки неправильно. Вони повинні підніматися і очищатися від бруду та піску. Залишилося затікання біля входу з боку “Укрпромбанку”. Вивчимо додатково ситуацію з гідроізоляцію по деяких місцях. І відповідно, якщо є гарантійне зобов’язання – то підрядник ці роботи  зробить за свій кошт. У деяких місцях на стінах по кілька плиток тріснули – ми їх заміним і визначимо причину. Адже вони тріснули вздовж навпіл і точна причина цього пошкодження поки не зрозуміла”, – додав міський голова. 

Перехід мають також обладнити підйомниками для людей з інвалідністю, нині вивчають цінову політику на це обладнання.

Світлини прес-служби міської ради 

Top