Панорама

Багатоповерхівку у Ніжині, яку не могли звести протягом 7,5 років, добудують до кінця наступного року. Про цеповідомим директор підприємства «Чернігівський ДБК» Петро Сабашук, пише UA:Чернігів. 

Житло почала будувати у 2012 році чернігівська компанія «Домобудівник». На майданчику звели 1,5 поверхи. Потім будівництво припинили через банкрутство фірми. Тепер компанія-правонаступник – «Чернігівський домобудівний комбінат», третій рік не може поновити роботи на об’єкті, бо не має достатньо грошей. Тим часом вкладники справно платять кредити.   У будівництво вклалися 7-ро людей, четверо – за кредитною програмою управління Держмолодьжитла із пільговою відсотковою ставкою. 

Зі слів вкладників, востаннє компанія обіцяла поновити роботи у жовтні 2019 року. Цього не сталося, тому у міській раді Ніжина офіційно зібрали вкладників, представників влади та забудовника. Директор будівельної фірми Петро Сабашук каже, пріоритетом була добудова багатоповерхівки на Масанах у Чернігові, житло на 75 квартир здали в середині минулого року.

«На будинок у Ніжині, от у мене є офіційні документи, ми вклали 10 млн 890 тисяч гривень. За три роки – це велика сума. Ми не простоювали: ми виготовляли документацію, виготовляли продукцію, яка лежить на складі. Тобто за три роки провели багато робіт. Але в основному в місті Чернігові».

З його слів, на сьогодні комбінат виготовив 1,5 тисячі метрів кубічних залізобетонних конструкцій – їх вистачить на 8 поверхів. На завершення робіт у Ніжині не вистачає 18 мільйонів гривень. На відновлення – від 6 до 8 мільйонів. Їх має вкласти новий інвестор. Його знайшли.

«Для того, щоб ми хоч якісь гроші, бо з цього проекту ми нічого не заробляємо. Спробуємо додати ще один поверх, щоб було 10 поверхів, тобто додасться ще 6 квартир. Але це все в процесі. Інвестор зацікавився».

Це місцевий забудовник в Чернігові «Європейський двір». Ви знаєте хто. В них нова компанія, вони вже побудували в на Масанах в Чернігові двопід’їздний будинок, і вони далі розширяються

Ми повинні почати у лютому-березні будівельні роботи, завершити – у середині-кінці 2021 року і віддати вкладникам житло», – говорить директор ТОВ «Чернігівський ДБК» Петро Сабашук

Top