Панорама

Близько 500 електронних заяв до шкіл Чернігова подали батьки майбутніх першокласників. Про це повідомляє UA:Чернігів з посиланням на начальницю міського управління освіти Олену Горну.

Заяви почали подавати в січні, зробити це можна до 31 травня. З 1 квітня до 31 травня батьки мають прийти до школи особисто, аби підтвердити електронну заяву паперовою.

Електронна реєстрація не є обов’язковою, каже заступниця начальника міського управління освіти Олена Горна. Зробили її, аби мати реєстр першокласників.

«Раніше кожна школа робила реєстр, обходили мікрорайон, питали, чи є діти шкільного віку, таким чином створювався реєстр. На сьогодні цей порядок скасований.

Цей сервіс дозволяє створити реєстр першокласників силами батьків. Тобто, батьки заявляють, що дитина йде до першого класу. Відповідно, кожен заклад освіти бачить перспективу, скільки першокласників прийде в цьому навчальному році. А також управління освіти теж може бачити, скільки буде першокласників, і це створює умови для того, щоб вчасно підготуватися до нового навчального року – зокрема, закупити парти, обладнання, меблі, розрахувати кількість приміщень»

У першу чергу зараховують дітей, які проживають у мікрорайоні, за яким закріплений заклад освіти, також якщо один із батьків працює в цьому закладі освіти, або уже старші брати, сестри навчаються в закладі освіти

Top