Панорама

Звернення до прем’єр-міністра України, міністра внутрішніх справ та президента з вимогою звільнити начальника управління поліції області Едуарда Альохіна збираються писати батьки загиблого у Прилуках 14-річного хлопчина разом із чернігівською громадською організацією «Центр прав людини».

Про це вони повідомили сьогодні під час прес-конференції у Чернігові, пише Суспільне. 

Нагадаємо, у середу, 3 грудня, виконуючий обов’язки начальника Прилуцького відділу поліції Сергій Сторожук оголосив результати київської судово-медичної експертизи. Згідно з нею, на тілі хлопця не знайшли слідів побиття, на гомілках знайшли травми, які б могли свідчити, що хлопець перечепився та впав на колії.

«Поїзд – не поїзд, і не зрозуміло, як він там опинився і що він там робив. Ногами не били, руками не били, а як воно що, думайте самі – гадайте. Отаку експертизу написали.

Звідки в нього опіки на боках, ніхто цього нічого не висвітлює. В нього опіки – це вже перед смертю, коли дитину несли за пасок та капюшон, бо капюшон відірваний був. Так від ременя шкіра на боках погоріла – лишилися відмітки. За це ніхто не згадав жодного разу. Не згадали, що в нього у вертикальному положенні, бо в нього в крові майка – кров капала, це виходить так», – розмірковує батько загиблого хлопця.

Наразі, каже батько Дениса Віктор Чаленко, адвокат сім’ї ознайомлюється із висновками експертизи та матеріалами справи. Надалі планують ексгумувати тіло загиблого аби судово-медичну експертизу  провели німецькі експерти.

«Далі будемо вже вирішувати, що робити з цим. Ексгумацію однозначно ми плануємо. Ми прекрасно розуміємо, що органи прокуратури, це нам повинен генеральний прокурор в Києві дати дозвіл на ексгумацію тіла. Ми знаємо, що будуть проблеми, але ми через суди будемо доводити. Все одно будуть якісь результати»

Top