Панорама

Заступник глави фракції “Блоку Петра Порошенка” Сергій Березенко називає своє включення до списку санкцій РФ підтвердженням його роботи на користь Україні.

“Великого подиву у мене це не викликає і, справді, мені здається, що це підтверджує визнання моєї роботи як народного депутата на користь держави Україна”, – сказав він у коментарі агентству “Інтерфакс-Україна”.

Сергій Брезенко назвав санкції РФ маніпуляційними, а список осіб, проти яких введені санкції, “складено так, щоб зруйнувати рейтинги кандидатів у президенти”.

“Мені здається, що список санкцій, який був прийнятий урядом РФ, є маніпулятивним: там є низка людей, яких, на мою думку, не можна назвати ворогом РФ і, напевно, цей список було зроблений спеціально для того, щоб вплинути на хиткі рейтинги потенційних кандидатів у президенти”.

Депутат зазначив, що для нього особисто санкції не матимуть наслідків, оскільки він не має жодних бізнес-інтересів у РФ.

“Ці санкція – це блокування бізнес-активів, можливості або неможливості виведення коштів за межі РФ, блокування корпоративних прав. Мені від цього ні холодно, ні жарко, бо ніяких бізнес-інтересів у РФ я ніколи не мав”, – сказав він.

Депутат називає санкції РФ слабкою дзеркальної реакцією на санкції з боку України, “яка не матиме ніякого наслідку”.

Як повідомлялося, санкції РФ щодо України поширюються на 322 фізосіб і 68 юросіб. Стосовно юридичних і фізичних осіб, які потрапили до списку, і підконтрольних їм організацій застосовується блокування безготівкових грошових коштів, цінних паперів і майна на території РФ та заборони на виведення капіталу за межі Росії.

Кілька українських фармацевтичних компаній, їхні власники і деякі депутати, що входять до парламентського комітету з охорони здоров’я, а також в.о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун внесені до санкційних списків РФ.

Повний список фізосіб і підприємств, які підпали під санкції РФ, розміщено на головній сторінці агентства “Інтерфакс-Україна”

Top