Панорама

Заборгованість за послуги ЖКГ та тепло – проблема, яку обговорювали на ранковій нараді у муніципалітеті 14 травня.

Так, на підприємстві КП “Чернігівводоканал” заборгованість зросла з 29 до 30 млн грн, з них 15 млн грн – це така, якій вже більше місяця.

Підприємство почало активно працювати з боржниками: оголошення, смс-інформування, інші способи.  За власними розрахунками “Чернігівводоканал”, до 30% боржників мають можливість платити, але з різних причин не сплачують за водопостачання та водовідведення.

А от  борги теплогенеруючих компаній залишили частину чернігівських багатоповерхівок без гарячої води (маються на увазі будинки, які обслуговує АТ “Облтеплокомуненерго”). 

Ці борги – пряма загроза початку нового опалювального сезону. Зокрема, якщо АТ “Облтеплокомуненерго” не погасить боргів перед НАК “Нафтогаз”, їм не дадуть лімітів на газ і під загрозою вже подача тепла до будинків восени. Таким чином,у заручниках у боржників усе місто.

Як поінформував голова правління АТ “Облтеплокомуненерго” Віктор Геращенко, заборгованість компанії за останні 2 тижні зменшилась з 180 до 146 млн грн. Також компанії держава заборгувала ще 17 млн грн за субсидії ще до початку монетизації.

Керівник компанії “ТехНова” Олексій Щербина повідомив, що заборгованість населення по цьому підприємству зменшилась з 95 до 71 млн грн, з них 15 млн це поточні нарахування за минулий місяць

У мерії учергове наголошують: через тих, хто не платить за послуги ЖКГ та тепло, у заручниках опинилось усе місто.

Інформація з офіційного сайту міської ради Чернігова

Top