Панорама

У бюджеті на 2019 рік закладено тривідсоткове зростання валового внутрішнього продукту.

Про це у ток-шоу “Ехо України” заявив народний депутат України, заступник голови фракції “Блок Петра Порошенка” Сергій Березенко, йдеться на сайті телеканалу “Прямий”. 

“Знаєте, треба бути відвертими і казати, що це бюджет величезного прориву і стрибка вперед, – це не можна очікувати в силу тих обставин, в яких опинилася країна після 2014 року. Але я хотів би зазначити, що це буде стабільний і збалансований бюджет. Бюджет, який буде охарактеризований з динамікою зростання. В цьому бюджеті закладено тривідсоткове зростання валового внутрішнього продукту”, – повідомив нардеп.

Березенко зазначив, що йдеться про зростання валового внутрішнього продукту. “До прикладу, на наступний рік, якщо в абсолютних величинах, в гривні говорити, то збільшення валового продукту буде складати майже 1 трильйон гривень. Чи це значна цифра? Безумовно. Крім того, ми скоротимо наші боргові зобов’язання з 60% до 52-х. І вже на наступний рік, на 20-й – здається, до 46”, – додав Березенко.

Читайте повний текст інтерв’ю із Сергієм Березенком на сайті “Прямого”.

Нагадаємо, законопроект № 9000 (“Проект Закону про Державний бюджет України на 2019 рік”) депутати мають розглянути у четвер, 18 жовтня. Доповідатимуть із цього питанню перший заступник міністра фінансів Оксана Маркарова та голова Рахункової палати Валерій Пацкан

 

Top