Панорама

Центр реабілітації для військовослужбовців уже півроку працює в селищі Талалаївці. Його заснував учасник АТО Богуслав Борсук, який очолює громадську організацію «Талалаївська спілка учасників АТО».

«Коли ми поверталися із зони АТО, я не думав, що так важко буде адаптуватися на мирній території України, – розповідає воїн. – На війні я знав, що побратим мені прикриє спину, подасть руку, а вдома… Ви лише уявіть, у якому важкому психологічному стані повертаються хлопці з війни».

Тому в Богуслава виникла ідея: заснувати громадську організацію учасників АТО й відкрити центр, де зустрічатимуться демобілізовані, спілкуватимуться, отримуватимуть послуги.

Центр працює в приміщенні дитячого відділення лікарні, яке селищна рада здала в оренду на 10 років. Будівля була в непривабливому стані, а хлопці зробили її теплою і комфортною за кошти підприємців, волонтерів, простих людей, самі шпаклювали, фарбували, міняли стелю, вікна й сантехніку.

У центрі вже працюють перукар і масажист, скоро працюватиме чоботар, теж учасник АТО. Для дітей і молоді тут проводять патріотичні заходи.

Восени планується відкриття другої частини приміщення. Мають бути кімната відпочинку та спортзал. Усі послуги для учасників АТО – безоплатні

Top