Панорама

Сьогодні, 10 квітня, вже вп’яте (!) з початку виборчої кампанії, політичні опоненти влаштували проти громадської приймальні народного депутата Сергія Березенка провокацію за участі поліції.

Невідомі вкотре використали вже перевірену схему фейкового повідомлення «про підкуп виборців». Проте, як і у всіх попередніх випадках, інформація про злочин не підтвердилася. У чому переконалися офіційні спостерігачі Громадянської мережі «ОПОРА», яких також викликали до  офісу нардепа. Жодних порушень спостерігачі не виявили, у тому числі таких абсурдних як «підкуп виборців».

 

Працівники громадської приймальні обурені такою поведінкою поліцейських, які заважали  їхній роботі, а також вчиняли психологічний тиск на відвідувачів, знімаючи всіх відеокамерою,  наполегливо розпитуючи в них персональні дані та мету відвідування.

Варто зауважити, що в сьогоднішній «акції» брали участь майже два десятки поліцейських у формі та цивільному одязі, які прибули до приймальні аж на трьох позашляховиках. Правоохоронці перебували біля офісу народного депутата майже три години, хоча могли весь цей час надавати оперативну допомогу тим, хто її конче потребує. Шкода, що гроші платників податків витрачаються так, м’яко кажучи, неефективно.

Top