Панорама

У Чернігові почали готуватися до новорічних і різдвяних свят. Про це повідомили у прес-службі міської ради.

Казкове містечко працюватиме на Красній площі у період з 19 грудня до 19 січня 2020 року включно. Головна новорічна ялинка орієнтовно буде встановлена до 17 грудня. Крім того, головну площу міста, як і минулого року, прикрашатимуть ще 120 живих новорічних ялинок або сосен, а територію біля Малої міської сцени на Алеї Героїв – дві великі святкові ялинки.

Минулого тижня на Красній площі вже почали встановлювати міську льодову ковзанку. Цього разу вона розміщуватиметься в іншій частині площі, ближче до вул.Магістратської та скверу ім.Попудренка. Наразі тут встановили й засоби обмеження руху автотранспорту. Згодом їх також встановлять біля драмтеатру ім.Т.Шевченка. Як вже повідомлялося, після завершення новорічних свят проїзд біля театру цього року планують відкрити.

Святкова ілюмінація з 7 грудня до 31 січня прикрашатиме територію Красної площі, бульвар від перехрестя пр.Миру та вул.Магістратської, Алею Героїв та сквер ім.Б.Хмельницького. 

ід час роботи святкового містечка КП «Міський Палац культури», ККЗ «Палац культури художньої творчості дітей, юнацтва та молоді» забезпечить участь творчих колективів та солістів міста.

Крім того, у Міському Палаці культури 19-26 грудня з 10:00 до 15:00 год. працюватиме «Резиденція Святого Миколая».

У зв’язку з перекриттям руху транспорту через Красну площу на період з 21 листопада до 21 січня до схем міських автобусних маршрутів будуть внесені тимчасові зміни. А для перевезення мешканців міста у новорічну ніч з 31 грудня на 1 січня управлінням транспорту, транспортної інфраструктури та зв’язку міської ради буде розроблений окремий графік роботи міського громадського транспорту

 

Top