Панорама

Кабмін виділив Чернігову кошти на відновлювальні роботи за наслідками зливи, але не для приватних домогосподарств.

Про це повідомили в прес-службі міської ради.

6 листопада, на ранкову нараду у міську раду прийшли кількадесят жителів вулиці Декабристів та прилеглих до неї. Люди запитували, коли будуть виділені кошти на ремонт будинків, які постраждали після аномальної зливи 30 червня. Як відомо, міська влада подала до Кабміну пакет документів, де обраховано обсяг збитків, завданих місту через зливу, на загальну суму у 58 млн грн.

У обрахунки входили і потреби на ремонти приватних садиб. За інформацією Григорія Годуна, начальника відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міськради, Кабмін 31 жовтня 2018 року прийняв розпорядження про виділення 16 млн грн на проведення аварійно-відновлювальних робіт у Чернігові.

Втім за висновками і рекомендаціями Мінрегіону, кошти на ремонти приватного житла із резервного фонду виділяти не можна. Відтак, їх використають на відновлення закладів освіти, культури, дорожньої інфраструктури та інженерних мереж у Чернігові.

Очільник міста доручив підготувати листи на всіх народних депутатів від Чернігівської області – і тих, які пройшли по спискам, і від мажоритарних округів області, щоб нардепи звернулись до Кабміну із вимогою допомогти людям у Чернігові

Top