Панорама

Відповідно до листа Міносвіти і науки  з метою пропагування грамотності, підтримки та розвитку державної мови, виховання мовної культури 9 листопада об 11 годині, у День української писемності та мови, Українське радіо проводить XVIII Всеукраїнський радіодиктант національної єдності.

Запрошується долучитися всім педагогіам та учням до написання. 

Усі інші можуть це зробити об 11.00 у великому читальному залі Чернігівської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. В. Г. Короленка (просп. Миру, 41).

Радіодиктан диктуватимутуть із радіостудії на Хрещатику, 26, але його також можна буде дивитися по телевізору, слухати й дивитися на сайтах суспільного радіо і телебачення в Інтернеті. Традиційно текст радіодиктанту готує і буде диктувати доцент Київського університету ім. Б. Грінченка Олександр Авраменко.

Незмінними є умови мовного флеш-мобу: диктант треба писати лише від руки, надруковані у будь-якому текстовому редакторі файли не перевірятимуть. Водночас, надіслати роботу на перевірку можна і електронною поштою, для цього написаний від руки диктант треба відсканувати чи сфотографувати. Радіодиктант можна писати і надсилати шрифтом Брайля. Адресу, а також детальні умови диктанту повідомлять безпосередньо перед написанням диктанту

Top