Панорама

У Чернігові протягом кількох наступних днів, з 20 по 22 листопада,  координаційна група Антитерористичного центру при Управлінні СБУ проведе  планові антитерористичні контрдиверсійні навчання.

Під час навчань, що відбудуться в умовах максимально наближених до реальних, в окремих районах міста можливе тимчасове обмеження руху транспорту та пересування громадян, перевірка документів, що засвідчують особу, огляд особистих речей і транспортних засобів.

Управління СБ України в Чернігівській області просить громадян зберігати спокій та з розумінням поставитися до можливих незручностей і належним чином реагувати на законні дій та вимоги правоохоронців.

І під час чи то виявлення зброї та вибухових речовин, чи  наявності інформації щодо прибуття або перебування в регіоні підозрілих осіб, або отримання даних про наміри здійснення терористичної, диверсійної, розвідувально-підривної діяльності,  повідомляти УСБУ в Чернігівській області за номером (0462) 676-208 або телефонувати до Нацполіції за номером 102

Top