Панорама

Олександр Гавриленко пройшов відбір у збірну України, яка поїде на Ігри Нескорених.

Він учасник АТО чотирьох ротацій (2014–2016 рр.) – Красний Лиман, Слов’янськ, Миколаївка, Чорнухине.

В 2017 вже брав участь у відборі. Тоді не пройшов, але від мрії не відмовився – після року підготовки показав відмінні результати на Національних Іграх та виборов місце в новій команді.

Загалом же склад збірної України на «Іграх нескорених» в австралійському Сіднеї вже сформований, повідомило Міністерство оборони України.

На змаганнях країну представлять 15 людей з усіх українських оборонних інституцій, заявили у відомстві.

До збірної увійшли Олександр Бєлобоков (ветеран Збройних сил України), Олександр Гавриленко (Національна поліція України), Юрій Дмитренко (Патрульна поліція), Олександр Зозуляк (ветеран ЗСУ, Національна поліція України), Сергій Ільницький (добровольче формування «Українська добровольча армія»), Володимир Король (ветеран ЗСУ), Майя Москвич (ветеран Національної поліції), Богдан Оксентюк (Національна гвардія України), Євген Олексенко (МВС), Василь Омельченко (Збройні сили України) Андрій Усач (ветеран ЗСУ), Денис Фіщук (ветеран СБУ), Олександр Чалапчій (ветеран ЗСУ), Сергій Шимчак (ветеран ЗСУ) та Віктор Шинкарук (Державна прикордонна служба України).

Змагання відбудуться наприкінці жовтня в австралійському Сіднеї, Україна змагатиметься в шести дисциплінах: легка атлетика (біг, штовхання ядра, метання диску, стрибки в довжину), плавання, веслування на тренажері, велоспорт на шосе, стрільба з лука та пауерліфтинг

 

Top