Панорама

У неділю, 14 квітня, чернігівська «Десна» приймала львівські «Карпати». Підтримати рідний клуб зібралося більше 2-х тисяч вболівальників. Для капітана сіверян Дениса Фаворова цей матч став особливим – 100 у складі “Десни”.

Рахунок відкрили господарі поля вже на 8 хвилині. Влучив у ворота противника Єгор Картушов  після пасу з флангу від Артема Фаворова.

На 19 хвилині відігралися львів’яни.  Мар’ян Швед точно пробив з лінії штрафного майданчика.

На перерву команди пішли з рахунком – 1:1.

У другому таймі  знову фортуна посміхнулася чернігівським футболістам. На 72-ій хвилині Ніка Сандохадзе збив у власному штрафному Андрія Богданова, і арбітр матчу Катерина Монзуль призначила пенальті. Удар успішно реалізував Денис Фаворов.

Фінальний свисток арбітра зафіксував рахунок 2:1. “Десна” займає 7 місце турнірної таблиці