Панорама

Чернігівська область нарешті отримає керівника. У неділю, 20 жовтня, Кабмін погодив кандидатуру Андрія Прокопенка на посаду очільника облдержадміністрації. Відповідний Указ має ще підписати президент. 

Нагадаємо, що з моменту звільнення Президентом Володимиром Зеленським Олександра Мисника  т.в.о. голови ОДА є  Наталія Романова.

В якому стані наразі економіка регіону, аналізувало видання Деловая  столица

У матеріалі зазначається, що на Чернігівщині наразі чимало проблем у промисловості. За динамікою  область, у порівнянні з іншими регіонами,  стала третьою знизу, показавши спад на 5,3% в січні-червні (в порівнянні з аналогічним періодом минулого року) і на 8,3% за підсумками восьми місяців.

Виробництво впало майже у всіх провідних галузях, зокрема, в харчовій промисловості – на 13%, в енергетиці – на 4,9%, в деревообробній, паперовій промисловості та поліграфії – на 17,5%, в машинобудуванні – на 24,4 %.

Крім того, в січні-червні область посіла останнє місце по динаміці роздрібної торгівлі, показавши зростання обороту всього на 0,9%, тоді як в середньому по Україні оборот виріс на 10,3%. За підсумками восьми місяців Чернігівщина зайняла за цим критерієм друге місце знизу, пропустивши на останнє місце Буковину. 

Також в першому півріччі область виявилася останньою за динамікою капітальних інвестицій: їх обсяг впав на 17%. А по приросту прямих іноземних інвестицій Чернігівщина в четвірці аутсайдерів.

Крім того, область входить до четвірки регіонів з найвищим безробіттям населення працездатного віку і найнижчою середньомісячною зарплатою

Top