Панорама

У Чернігові  відкрили ще один дитячий будинок сімейного типу. Чернігівське подружжя Тимофеєвих виховуватиме 10 дітей. Вони отримали ключі від шестикімнатного триповерхового будинку, повідомляє пресслужба міської ради. 

Цей приватний будинок – службове житло для спільного проживання та виховання дітей, придбане за кошти субвенції з державного бюджету для розвитку сімейних форм виховання в розмірі 4,643 млн грн.

Дім збудований приватною особою в 2014 році з сучасних будівельних матеріалів, загальною площею 262 кв.м, житловою – 131,9 кв.м. Має шість кімнат (вітальня та 5 кімнат), три санвузли та допоміжні приміщення. Повністю забезпечений комунікаціями: автономним газовим опаленням з теплою підлогою у вітальні на першому поверсі, центральною каналізацією і водопостачанням, охоронною сигналізацією.

Цей будинок має статус службового житла. Весь час існування дитячого будинку сімейного типу буде знаходитись у власності територіальної громади, без можливості його приватизації або іншого відчуження. Батьки і діти матимуть право безкоштовного користування цим будинком. Комунальні послуги сім’я сплачуватиме самостійно на підставі укладених договорів на отримання цих послуг

Top