Панорама

7 січня, на Красній площі Чернігова, відбулася різдвяна зустріч дітей з патрульними поліцейськими.

Приміряти екіпіровку спецпризначенців, поговорити у гучномовець, посигналити та посидіти за кермом поліцейського авто могли всі діти, які прийшли на центральну площу.

Також малеча взяла участь у тематичних вікторинах із солодкими призами та покаталася на патрульному автомобілі.

Акція проходить в Україні вже вдруге. Цього року вона охопила 30 міст – майже всі населені пункти, де працює патрульна поліція. Правоохоронці ставили перед собою кілька цілей: продемонструвати, що поліція відкрита для громади, – кожен бажаючий мав можливість поспілкуватися із патрульними та поставити їм запитання на будь-яку тему, а наймолодшим чернігівцям в ігровій та веселій формі показати, що поліцейський – це друг і помічник, який завжди готовий прийти на допомогу. 

Патрульні знайшли чим зацікавити не тільки дітлахів, а й дорослих, запропонувавши їм випробувати на собі спеціальні окуляри «Drunk Busters Goggles», – пристрій, який наочно демонструє, як це бути напідпитку. Окуляри імітують вплив алкоголю на організм та поведінку людини. Такий пристрій допомагає усвідомити всі ризики нетверезого стану для водіїв та пішоходів

Top