Панорама

Сьогодні близько п’ятої ранку до поліції зателефонувала чернігівка та повідомила про смс-повідомлення, що в одному з супермаркетів хтось розрахувався її банківською карткою.  З’ясувалося, що кількома годинами раніше вона спілкувалася з невідомим чоловіком, а згодом виявила зникнення гаманця, в якому були гроші та банківські картки.

Патрульні виїхали за адресою магазину, в якому пройшла транзакція. Охоронці порядку дізналися, що чоловік та жінка розрахувалися на касі цієї карткою (без вводу пін-коду).

Поки патрульні передивлялися відео з камер спостереження супермаркету, зателефонувала заявниця та повідомила, що отримала чергове повідомлення про розрахунок її карткою в іншому магазині неподалік від місця, де зараз перебувають поліцейські.  В результаті нетривалих пошуків на вулиці Доценка патрульні помітили чоловіка та жінку, які були схожими на тих, що фігурували на відео з супермаркету.

Чоловік одразу зізнався правоохоронцям, що робив покупки за чужий рахунок. Патрульні викликали на місце слідчо-оперативну групу

Top