Панорама

Чернігівський автозавод корпорації “Еталон” презентував свій автобус довжиною 12 метрів із низьким рівнем підлоги, призначений для міських пасажирських перевезень.

Про це повідомляє Укрінформ.

“Це автобус 1-го класу для міських перевезень, місткістю 102 пасажири, з низькою підлогою, який відповідає екологічним вимогам Євро-5 і може використовуватися в будь-яких містах України. Його серійне виробництво почнеться вже в цьому році”, – розповів журналістам під час прес-туру на підприємство генеральний директор ТОВ “Чернігівський автозавод” Валерій Купцов.

За його словами, автобус випускатиметься у двох модифікаціях: Євро-5 із двигуном Ashok Leyland і механічною коробкою передач та Євро-6 із двигуном IVECO і автоматичною коробкою передач Allison. Невдовзі почнуться випробування цих машин, і вже восени на заводі сподіваються отримати на них сертифікат відповідності.

Як поінформував директор Торгового дому “Еталон Авто” Вадим Шкарупін, орієнтовна вартість такого автобуса – $170-180 тис., а потенційний ринок цього року – щонайменше 250 одиниць. Якщо ЧАЗу вдасться отримати його десяту частину, це буде гарним досягненням

Top