Панорама

Опалення й гарячу воду в чернігівському гуртожитку підприємства «Чексіл» підключать після погашення боргу. Про це сказав заступник генерального директора КЕП «Чернігівська ТЕЦ» ФІРМИ «ТЕХНОВА» Вадим Ніколаєв на зборах з мешканцями гуртожитку, повідомляє UA:Чернігів. 

П’ятий поверх будівлі орендує Чернігівський промислово-економічний коледж, де проживає 78 студентів. 29 жовтня тут увімкнули опалення, в кімнаті стало тепло. Наступного дня його вимкнули разом з гарячою водою. Чернігівський промислово-економічний коледж боргів за оренду кімнат перед підприємством не має. У п’ятницю, на третій день без теплопостачання, в гуртожитку скликали збори. Куди поділось тепло, пояснює заступник директора «ТехНови»

«У цьому гуртожитку є вузол обліку. Ми подаємо гарячу воду, опалення, все як має бути. Протягом більше ніж року вийшло так, що ми опалювали, ми подавали гарячу воду, нам ні копійки не заплатили. Борг склав мільйон сімдесят три тисячі».

Після того, як опалення й гарячу воду відключили, частину боргу підприємство сплатило. Нині він становить майже 900 тисяч.

«ТЕЦ оплачує газ і вугілля – передплата, за діючим порядком. Ми за місяць вперед все платимо. У нас у працівників через це заробітна плата – 6,5-7 тис. гривень ставка. Ну, ви уявіть, у вас батько може за 7 тисяч працювати?! Тому що в нас такі борги в таких об’ємах».

За словами директорки «Чексілу» Катерини Ревенок, 140 тисяч з 900 заборгували мешканці гуртожитку. Звідки взялася решта боргу, Катерина Ревенок пояснює так.

«Стаття доходів у підприємства, на жаль, всього одна – це отримання грошей від мешканців. Статей розходів дуже багато. Одна з них – це пільгові пенсії».

«Переконливе прохання всіх мешканців максимально погасити свої заборгованості. Всю іншу суму підприємство буде шукати самостійно і відповідно в максимально короткі терміни гасити гроші для того, щоб увімкнути опалення в приміщенні», – додає директорка ПРаТ «Чексіл» Катерина Ревенок

Top