Панорама

Всеукраїнське об’єднання тренерів з футболу проаналізувало  підсумки чергового туру української Favbet Прем’єр-Ліги сезону 2019/20.

Протистояння двох команд із першої п’ятірки – Десни та Олександрії – ключове у останньому турі УПЛ.  У підсумку якого, чернігівська команда завдала поразки олександрійцям, випередивши їх на 3 очки.

Головного тренера  «Десни» Олександра Рябоконя назвали кращим тренером туру. 

Перед грою проти “Олександрії” тренерський штаб “Десни” проаналізував попередній матч із «Колосом» і  перебудував склад: у старті проведено відразу сім змін, які безпосередньо вплинули як на успішний результат, так і на зміну тактики. Після поразки від ковалівців було проведено дві вимушені заміни – травмованого Паста в воротах замінив Литовка, який повністю виконав свої завдання, а поруч з Імерековим вийшов Єрмаков. Замість Калитвинцева та Кузика – Конопля та Картушов, замість Дегтярьова та Богданова – форварди Хльобас і Філіпов.

Численні зміни в стартовому складі призвели до перебудови тактики: якщо раніше команда грала з трьома центрхавами при номінальній побудові 4-2-3-1/4-1-4-1, то тепер «Десна» задіяла тактику 4-4-1-1, сповна використавши якості своїх форвардів. Так, команда спрацювала на Хльобаса, який мав свободу переміщень по всій ширині фронту атаки, за рахунок чого був завершувачем багатьох гострих атак, а також виняткове гольове чуття Філіпова, який здорово діяв у чужому карному майданчику

Top