Панорама

У Новозаводському районному суді Чернігова розглянули кримінальну справу за ч.2 ст. 345 щодо чоловіка, який 9 червня 2018 року завдав тілесних ушкоджень інспекторці патрульної поліції під час виконання нею службових обов’язків.

Нагадаємо, того дня близько шостої ранку два екіпажі патрульної поліції переслідували автомобіль ВАЗ-21099, водій якого був нетверезим. Авто зупинили на вулиці Івана Богуна. Під час затримання водій завдав патрульній удар кулаком в обличчя. Інспектор отримала забій нижньої щелепи, закриту черепно-мозкову травму та струс головного мозку.

На місці події на чоловіка склали протокол за керування автомобілем у стані алкогольного сп’яніння за ч.1 ст. 130 Кодексу України про адміністративні правопорушення. А після проведення процесуальних дій його затримали за ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України та помістили до ізолятора тимчасового тримання. Патрульна майже місяць перебувала на амбулаторному лікуванні.

Суд виніс чоловіку вирок у вигляді обмеження волі на 3 роки із виплатою моральної шкоди – 20 тисяч гривень. Окрім цього, його позбавили права керуванням транспортними засобами на рік зі штрафом у 10 тисяч 200 гривень

Top