Панорама

Чернігівська місцева прокуратура видала постанову про звільнення депутата з-під арешту.

Нагадаємо, що 10 вересня у Чернігові, по вулиці Толстого сталася ДТП за участю депутата Чернігівської міської ради від «ДемАльянсу» Ярослава Ковтуна. Він збив 68-річного чоловіка на нерегульованому пішохідному переході. У лікарні пішохід помер від отриманих травм

Відомості за цим фактом внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань  за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 286 КК України (порушення правил безпеки дорожнього руху, що спричинило смерть потерпілого).

Депутата міської ради, якого затримали, невдовзі відпустили.  Пояснили це тим, що достатніх доказів для повідомлення водієві про підозру не зібрано.

У прокуратурі пояснили, що після ДТП  водій залишився на місці до прибуття слідчо-оперативної групи та карети швидкої допомоги, але слідчий його затримав тільки через 15 годин після події. У провадженні не призначено експертизу технічного стану транспортного засобу, автотехнічну експертизу, судово-медичну експертизу, не проведено слідчі експерименти з учасниками та свідками ДТП.

Також у прокуратурі додають, що злочин, передбачений ст. 286 КК України, характеризується необережною формою вини. Наразі досудове розслідування триває

Top