Панорама

Виконком Чернігівської міської ради  дав дозвіл на пересадження чотирьох великих ялин, які знаходяться на земельній ділянці, виділеній для будівництва. Це земельна ділянка за адресою пр. Перемоги, 64.

Чотири ялини віком приблизно 40 років, які є здоровими деревами в доброму стані, знаходяться в межах цього будівництва. Аби дерева не знищувати, їх спробують пересадити за допомогою спеціальної техніки. Про це йдеться у повідомленні пресслужби міської ради.

Такої спецтехніки у Чернігові немає, але вона є в Україні і може бути залучена. Пересадкою займатиметься за свої кошти підприємство-забудовник.

Відповідно до рішення виконкому, ялини мають пересадити на в’їзді до Чернігова (перехрестя проспекту Миру та вулиці Підвальної). А саме, на земельну ділянку обабіч дороги справа від того місця, де машини, в’їжджаючи до Чернігова, починають повертати праворуч на підйомі. 

Також забудовник на рік задепонував на КП «Чернігівбудінвест» 120 тис. грн – і в разі, якщо пересаджені ялини не приймуться, ці кошти підуть на закупівлю і висадження дерев не молодше 5 років. Представник забудовника приніс платіжний документ про перерахування цих коштів на засідання виконкому

Top