Панорама

З 29-ти тисяч чернігівських школярів гарячі сніданки отримують майже 10 тисяч дітей, повідомляє видання Gorod.cn.ua.  Директора КП «Шкільне» Антоніна Радченко розповіла про якість продукції, яка закуповується для дітей. 

– Влітку я відвідувала у Куликівці підприємство постачальника сосисок і ковбаси «Колос». І була позитивно вражена. Вони мають абсолютно підвищений рівень безпечності. Школярам ми в них замовляємо: один вид ковбаси напівкопченої, один вид вареної та один вид сардельок. В цьому році ми ще додали філе яловичини копченої. Це м’ясо, яке допустиме в шкільному харчуванню, воно відповідає ДСТУ. Це філе яловичини іде дітям на бутерброди.

Також Антоніна Радченко повідомила, що у Куликівці закрився молокозавод, тому довелося  замінити постачальника на черкаське “Волошкове поле”. Так як це корпорація, вони розмістилися у Куликівці. 

Сир твердий закуповують  «Звенигорода», «Сметанковий», «Російський». Борошно  постачають з Городнянського району. А фермер з Чернігівщини   забезпечує увесь овочевий та фруктовий набір. 

З цього  тижня в раціон учнів додали вже мед. Пасіка місцева і знаходяться в Корюківському районі. 

Стосовно нових страв в меню, то ідею черпають зі «Збірника рецептів страв для харчування дітей шкільного віку в навчальних та оздоровчих закладах» Клопотенка. 

“Для себе ми виокремили окрему групу з розділу соуси. Діти полюбляють їсти страви з соусами” – говорить Антоніна Радченко.

Також з минулого року в меню додали нагетси і стіки. Це продукція курячого м’яса.

Після осінніх канікул планують опитати дітей, чи подобається їм таке харчування. 

-Це буде анонімне анкетування, де буде вказано лише вік дитини. Дітям будуть роздаватися картки з запитаннями. Питань буде небагато – 4-5. Будемо питати прямо в школі, тому що думка батьків не завжди впливає вірно на думку дитини, адже батьки не куштували страви у їдальні. Ми повинні зрозуміти на якого споживача нам потрібно звернути увагу. Плюс у анкеті буде обов’язково питання про санітарно-гігієнічний стан столу, за яким сидять діти.

Стосовно вартості харчування, то в КП “Шкільне” повідомили, що підвищення поки не планують

 

 

Top