Панорама

Одна дитина померла, дві – в лікарні. На Новгород-Сіверщині у селі Стахорщина отруїлися школярі. Вони, гуляючи біля річки спробували корінці цикути – отруйної рослини. Про це UA: Чернігів сказала вчителька біології місцевої школи Валентина Светюха. Що це за рослина вона визначила, поспілкувавшись із єдиним хлопцем з компанії, хто не отруївся. 

Як каже 15-річний Сергій, вони гуляли вчотирьох і рослину вирішили спробувати з цікавості. Він єдиний, хто не отруївся, бо не став їсти коріння, а виплюнув.

Директорка місцевої школи Тетяна Максимович каже: до хлопців у школі ніколи не мали зауважень.

«Прекрасні діти. І Михайло, який загинув – з родини внутрішньо переміщених осіб. Один із хлопчиків багатодітної родини (ред. в родині п’ять дітей) зараз лікується в Охматдиті – рак крові. І оце на цю родину ще отаке горе. Мама зараз в Києві, не може приїхати, бо у тієї дитини хіміотерапія – курс черговий. Така ситуація».

Найменший, 9-річний хлопчик помер у Новгород-Сіверській районній лікарні. Як каже лікарка-анестезіолог Ольга Халепа, його госпіталізували у стані клінічної смерті.

Двох інших хлопчиків – їм 12 і 14 років, перевезли з Новгорода-Сіверського до обласної дитячої лікарні. Хлопці вже почувають себе добре. Обох вже перевели з відділення інтенсивної терапії в палату відділення неврології

Top