Панорама

2019 рік стане останнім, коли в Україні відбувається щорічне планування бюджету. Про це повідомив під час  брифінгу прем’єр-міністр України Олексій Гончарук.

“Наша стратегія в тому, щоб з кожним роком державний борг ставав меншим. Для цього мало одного року – треба планувати це на середньо- та довгостроковий період. У цьому році ми востаннє приймаємо бюджет на один рік. Надалі ухваленню бюджету передуватиме ухвалення повноцінної 3-х річної декларації”.

Видання Українська правда зазначає, що доходи державного бюджету на 2020 рік передбачені у сумі 1079,5 млрд грн, у тому числі загального фонду – 962,7 млрд грн. Видатки – у сумі 1170 млрд грн. Середній курс долара закладений на рівні 28,2 грн. Мінімальна зарплата у проекті державного бюджету-2020 закладена на рівні 4723 гривні.

Нагадаємо, що Олексій Гончарук народився 7 липня 1984 року. Закінчив середню школу №2 міста Городня Чернігівської області, що на кордоні з Білоруссю та Росією. За освітою – магістр права (МАУП) та магістр державного управління (НАДУ)

Top