Панорама

Вчора, 23 вересня, сіверяни грали на виїзді. Їх суперником став гранд українського футболу “Динамо”. 

Гру, на правах фаворита, більш активно розпочали господарі поля. Втім, Десна тактично грамотно оборонялася, не дозволяючи суперника завершувати атаки ударами по воротах. Небезпечний момент у Динамо був після стандарту – на 7-й хвилині гри Циганков ударом зі штрафного метрів з 20-ти пробив над перекладиною.

На 27-й хвилині гри все той же Циганков зіграв на випередження в штрафному майданчику Десни і пробив з під Фаворова – вище воріт. На 31-й хвилині гри Десну врятував Паст – Євген зреагував на удар Вербіча з близької відстані.

Десна провела затяжну атаку на 34-й хвилині гри – удар Дениса Фаворова заблокував Бурда, а на подачу Безбородько не встигнув Картушов. Відповідь Динамо за кілька хвилин – Морозюк, пробиваючи головою, влучив у Люльку. За кілька хвилин до завершення першого тайму у Динамо знову був хороший момент зі стандарту – Паст перевів на кутовий удар Морозюка.

На 45-й хвилині гри Катерина Монзуль призначила спірний штрафний удар. Циганков виконав подачу з лівого флангу – Бурда виграв боротьбу на другому поверсі і пробив повз Паста. 1:0. І практично тут же свисток на перерву.

Другий тайм команди розпочали без кадрових змін – на полі з’явилися ті самі склади, що і зі старту. Але тепер більш активно гру розпочала Десна – Огіря обігрався з Картушовим і пробив в Бурду. Денис Фаворов довгою передачею вивів Картушова на вільний простір, Єгор вже втік від опонента, але арбітр зафіксував положення поза грою.

На 50-й хвилині гри мав забивати Безбородько. Картушов пройшов півполя, обігравши двох захисників і віддав на Безбородько – Денис в один дотик з близької відстані пробив в штангу, хоча Бойко вже не міг врятувати свою команду.

На 55-й хвилині гри небезпечну атаку провели господарі поля. Паст зреагував на Циганкова метрів з 10-ти. Небезпечно з далекої відстані пробивав і Сидорчук – поруч зі стійкою.

На 63-й хвилині гри Олександр Рябоконь вирішив внести корективи в гру своєї команди. Дмитро Хльобас замінив Дениса Безбородько. Хльобас активно увійшов в гру, але забили знову господарі. Циганков прострілив вздовж воріт, Паст випередив Буяльского, а на добиванні першим опинився Вербіч – удар з близької відстані в порожні ворота. 2:0.

На 74-й хвилині гри третій м’яч у ворота Десни забив Кендзьора. Паст зреагував на удар Циганкова, захисники Десни не змогли винести м’яч, а Кендзьора ударом в один дотик пробив голкіпера Десни. 3:0.

На 78-й хвилині гри першу заміну провели тренери Динамо – Буено замість Кендзьори. Ще за кілька хвилин Шапаренко замінив Гармаша. І практично тут же Десна могла забити – удар Хльобаса заблокував Бурда, на добивання Картушова зреагував Бойко. Крапку в матчі поставив Циганков, забивши на останній хвилині.

Післяматчевий коментар головного тренера сіверян Олександра Рябоконя: 

– Перший тайм ми провели, більш менш, пристойно. Господарі поля не так багато створили гостроти біля наших воріт. Ми грали досить організовано. При цьому у нас був шанс забити гол за рахунку 0:0. Але замість цього пропустили необов’язковий гол “в роздягальню”.

У другому таймі могли зрівняти рахунок, але гольовим шансом не скористалися. А після другого голу в наші ворота “Динамо” зловило кураж. Динамівців, можна сказати, прорвало. Зрештою. І як в старі добрі часи, вони погнали свого суперника на “бессарабські ворота”. І загнали нас туди. У підсумку, ми програли з непристойним рахунком…

Перемога Динамо з рахунком 4:0, а на Десну вже за три дні очікує матч з херсонським Кристалом. А найближчої неділі матч в рамках УПЛ – на стадіоні імені Гагаріна Десна прийматиме Ворсклу, і саме матч з полтавчанами буде більш показовим.

За повідомленням прес-служби ФК “Десна”

Top