Панорама

Для чернігівської “Десни” перше коло матчів УПЛ закінчилося 7 місцем у турнірній таблиці.

Вчора, 7 жовтня, сіверяни грали на виїзді проти ФК “Львів”. Прес-служба чернігівського футбольного клубу повіомляє, що  вже на 3-й хвилині гри наші вийшли вперед. Філіппов з лівого флангу прострілив в штрафний майданчик, Безбородько пропустив на Фаворова, а Артем спокійно прийняв і не сильним, але точним ударом відправив м’яч в сітку воріт повз Бандуру.

На 29-й хвилині гри Десна закріпила свою перевагу. Сергій Старенький пройшов по правому флангу і віддав на Безбородько, Денис технічно обіграв опонента і виконав подачу до штрафного майданчика львів’ян – Олександр Філіппов залишився без опіки на дальній стійці і ударом в один дотик пробив Бандуру. 0:2.

На 52-й гри Львів забив. Дуарте пробив із-за меж штрафного майданчика і влучив в дальній кут воріт Паста. 1:2.

Під кінець матчу Артем Фаворов з гострого кута пробив Бандуру.