Панорама

Минулого тижня міський голова Владислав Атрошенко доручив юридичному відділу міської ради та фонду комунального майна з’ясувати, яким чином частина об’єктів Центрального міського парку потрапила у приватну власність.

У газеті «Весть» від 11 жовтня оприлюднені дані журналістського розслідування. У документах, на які посилаються журналісти, вказується, що частина приміщень Літнього театру опинились у власності приватної компанії.

Керівник юридичного відділу міської ради Роман Миколаєнко доповів, що за підсумками вивчення документів зафіксовано факти можливого перевищення повноважень з боку керівника КП “Центральний парк культури та відпочинку” Володимира Хольченкова. Перевірка виявила, що дійсно площа комунального майна у міському парку зменшилась: була відчужена в приватну власність.

Для проведення повного неупередженого розслідування Владислав Атрошенко прийняв рішення відсторонити від посади керівника КП “Центральний парк культури та відпочинку” терміном на 1 місяць.

“Мета – вияснити, яким чином частина комунального майна стала приватним. І повернути у власність громади”, – наголосив міський голова.

За повідомленням прес-служби Чернігівської міської ради

Top