Панорама

Начальник Управління охорони здоров’я повідомив, що там навпаки розробляють варіанти того, як при переході на новий механізм державного фінансування забезпечити роботу цієї поліклініки, йдеться у повідомленні пресслужби міської ради. 

За словами керівника управління охорони здоров’я, інші медичні заклади Чернігова різницю між сумою, необхідною на функціонування закладу, і тими коштами, які вони передбачають отримувати від держави за надання медичних послуг відповідно до договорів з Національною службою здоров’я, планують компенсувати за рахунок надання платних послуг. Але у дитячій стоматології платні послуги офіційно не передбачені. Різниця ж тут буде велика, тому що тариф, який Національна служба здоров’я пропонує для оплати за лікування одного зуба, складає всього лиш 9 гривень 19 копійок. З них мають фінансуватися як заробітні плати лікарів і всього персоналу, так і всі витратні матеріали.

Також він пояснив, що медична послуга в рамках оплачуваного державою пакету – це не ті дії і медикаменти, які забажає пацієнт, а суто протокольне лікування і тільки визначені там матеріали.

У той же час, як він констатував, люди вже готові платити і платять кошти за кращі пломби для своїх зубів

Top