Панорама

Надвечір, 19 травня,   у Чернігові автомобіль наїхав на 11-річного хлопчика.  Дитина в реанімації.

Ця подія набула всеукраїнського розголосу. Начебто одним з її учасників став старший брат депутата Радикальної партії Дмитра Блауша – Андрій. Принаймні саме такими заголовками одна за одною замайоріли новини місцевих ЗМІ.

З місця події є декілька фото і навіть відео. Ролики, які потрапили в мережу, зняті після ДТП.  

Наприклад, знімали місце події журналісти Суспільного, їм вдалося поспілкуватися з батьком травмованого хлопчика  Владиславом Синько.  Він був  там у момент, коли сталася трагедія. Підбіг до своєї дитини аби надати допомогу, до нього кинувся і чоловік з автівки, але після того як викликали швидку він зник у невідомому напрямку. 

Машина залишилася на місці ДТП з увімкненим двигуном.

Недалеко в траві знайшли пакет з білою речовиною, попередньо це наркотики, але офіційних доказів ще немає. Все вилучено і направлено на експертизу.

Прес-служба поліції повідомляє, що правоохоронці працювали всю ніч і станом на ранок, 20 травня,  опитано водія та пасажирів автомобіля, що збив дитину. Вони, за повідомленням поліції, самостійно прийшли до відділку і здали аналізи та надали свідчення. Алкоголю в їх крові не виявлено, а от на вміст наркотиків аналізи ще не готові.

Розслідування проводиться в рамках кримінального провадження за частиною 2 статті 286. Такі дії караються позбавленням волі на строк від 3 до 8 років з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк до трьох років або без такого.

Відреагував на таку новини і головний радикал країни Олег Ляшко.

На свой сторінці у Фейсбук він написав:Учора у ДТП в Чернігові за участю брата нашого депутата обласної ради Дмитрий Блауш постраждав 10-річний хлопчик, який їхав на велосипеді. Очевидці кажуть, що в машині були наркотики.

Я щиро бажаю швидкого одужання хлопчику. Сьогодні я також розмовляв із начальником поліції Чернігівщини Едуардом Альохіним і сказав йому дослівно: найбільше, що мене принизить – це коли винуватці дтп залишаться безкарними! Я нікого покривати не збираюся, хто б це не був! Більше того: я добиваюся радикального посилення кримінальної відповідальності за п‘янство за кермом, мінімум 10 років тюрми і на все життя позбавлення прав. Я борюся за справедливість для всіх українців, а не тільки для обраних!”.

Пізніше прокоментував подію і Дмитро Блауш, де поміж іншого написав: “Ніхто не відмовчується, ніхто не ховається. Так, мій брат був співучасником цієї ДТП, але чому ніхто зі свідків, ніхто зі ЗМІ не пише, що саме мій брат викликав швидку ( фото під постом ), що саме мій брат разом з батьком дитини надав першу допомогу дитині та разом з батьком поклав дитину в карету швидкої. Чому ніхто не пише, що ця машина немає жодного відношення до брата та нашої сім’ї?!

Чому ніхто не пише, скільки людей було в авто і хто саме був за кермом?!

Тільки через те, що його прізвище Блауш?!!

Top