Панорама

19 травня, близько 18-ї години, в районі Олександрівки сталася ДТП.  Автомобіль збив 11-річного школяра на велосипеді. Дитина опинилась в лікарні. 

Серед учасників ДТП пролунало і прізвище депутата від радикальної партії Блауша. В автівці знаходився брат Дмитра Блауша (депутат)  – Андрій.

Тому ця аварія набула всеукраїнського розголосу. Зокрема, громадськість і цікавлять результати експертиз. Наприклад, що було  в пакетиках з білою речовиною, які знайшли неподалік від місця події.

Експертиза встановила, що це психотропна речовина – амфетамін. Наразі поліція чекає результатів низки інших експертиз, які дадуть відповідь про приналежність великої кількості синтетичних наркотиків. Про це повідомили в їх прес-службі. 

Нагадаємо, що за даним фактом поліція відкрила три кримінальні провадження за частиною 2 статті 286 Кримінального кодексу України (порушення правил безпеки дорожнього руху, що заподіяло тяжке тілесне ушкодження), за частиною 1 статті 307 Кримінального кодексу України (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів) та статтею 135 Кримінального кодексу України (залишення в небезпеці)

Top