Панорама

Упродовж минулих вихідних днів на території Чернігівської області виникло 8 пожеж, з яких 6 у житловому секторі громадян, 1 на транспорті та 1 інша.

9 лютого у  Прилуках сталася пожежа в одному з приватних гаражів, де знаходився автомобіль “Hyundai Tucson”.

Під час спроб дістати документи з палаючого авто отримав опіки обличчя та кінцівок І-ІІ ступеню 34-річний власник, а незначні опіки обличчя – 64-річний батько господаря транспортного засобу. Обох постраждалих каретою швидкої допомоги були доставлені до Прилуцької центральної міської лікарні.

Вогнем знищено автомобіль та майно, що знаходилось в гаражі. Ймовірна причина виникнення пожежі – розгерметизація газової системи автомобіля.

10 лютого у Чернігові сталася пожежа в підвальному приміщенні дев’ятиповерхового житлового будинку, що по вул. Красносільського, 47.

Вогнеборці  під час проведення розвідки в одному з приміщень підвалу виявили чоловіка, який кликав на допомогу.

Надзвичайники врятували 41-річного постраждалого безхатченка з небезпечної зони та передали медичним працівникам.

Чоловіка з опіками грудної клітини І-ІІ ступенів було госпіталізовано до опікового відділення Чернігівської обласної лікарні.

Ймовірною причиною виникнення пожежі, яка ледь не коштувала життя чоловікові, послужила його власна необережність у поводженні з вогнем. Вогнем знищено сміття на площі 2 кв. м. та матрац

Top