Панорама

Марина Якубець  заради служби в поліції полишила вчительську працю. Вона викладала фізвиховання у школі.

Початком поліцейської кар’єри стала служба в роті патрульної служби поліції особливого призначення «Чернігів». Жінка не раз бувала у кількамісячних відрядженнях у зоні антитерористичної операції.  Невдовзі вона перейшла на службу до тренінгового центру ГУНП, пройшла курс навчання за методикою канадської поліції і вже сама почала вчити поліцейських. 

Марина – титулований майстер спорту України з дзюдо і самбо, тому рівень підготовки має достойний.

У поліції закликають, хочеш бути як Марина? Пройди конкурс на посаду інструктора з особистої безпеки.

Чим треба займатися? – Навчати молодих поліцейських тактики самозахисту, затримання озброєного злочинця, вогневої підготовки і багатьох інших речей, які допоможуть правоохоронцю виконати завдання і зберегти своє життя і здоров’я та побратимів.

Які вимоги до кандидата? – Ми чекаємо на фізично розвинених юнаків і дівчат, спортсменів-рукопашників, дзюдоїстів, самбістів і не тільки. Ми радо приймемо в нашу дружню сім’ю воїнів АТО/ООС, які повернулися до мирного життя і готові долучитися до боротьби з криміналом.

Конкурс на чотири посади інструктора з особистої безпеки тренінгового центру Головного управління Національної поліції в Чернігівської області триває до 24 листопада 2019 року.

З повним описом вакансії можна ознайомитися тут, або за телефонами 0504647020, 0674691128

Top