Панорама

Чернігівська “Десна” цими вихідними відправилась до Республіки Білорусь, аби провести кілька товариських матчів.  Враженнями від візиту із прес-службою сіверян ділився нападник Олександр Філіппов.

– Олександре, Ваша команда – єдина в УПЛ, яка провела два спаринги під час паузи в Чемпіонаті. Вочевидь, це стиль роботи тренера – підготовка до матчів через ігри…

– Після зустрічі з «Чорноморцем» ми отримали три вихідні. Потім поїхали до Білорусі. Повернулися, отримали ще один день відпочинку й ось уже почали підготовку до наступного поєдинку. Чому в Білорусь? У Чернігові випав сніг, тренери вирішили поїхати за кордон. Що стосується двох спарингів. Перше: для мене в принципі краще грати, ніж тренуватися. По-друге, жоден наш футболіст не грав більше 45-ти хвилин за поєдинок, тобто сумарно ми провели максимум по 90 хвилин – повний матч.

– Перший спаринг «Десна» провела проти дубля.

– Виграли 7:0, дуже впевнено. Що я можу сказати? Там переважно молоді хлопці на поле вийшли. Плюс до того, як нам пояснили обізнані люди, як рівень УПЛ вищий за білоруську вищу лігу, так і рівень нашого Чемпіонату U-21 солідніший.

– Друга зустріч – і знову розгромна перемога!

– 4:0 над «Смолевичами». В них у їхньому Чемпіонаті ще один тур залишився, причому то для них буде вирішальна гра за збереження місця у вищій лізі. Я до чого? Вони на перший тайм виставили не всю основу й програли 0:1, а по перерві вийшли здебільшого молоді хлопці, ну, ми й забили ще три м’ячі.

– З інформації про білоруський вояж не можна припустити, що Олександр Рябоконь награвав пару форвардів Олександр Філіпов – Денис Безбородько.

– Це не так. У чотирьох таймах двох матчів пробувалися різні комбінації. Грали також Дмитро Хльобас і Олександр Ковпак у різних комбінаціях. У нас немає основних, хто краще готовий – виходить на поле.

– Наступної суботи «Десна» поїде в гості до «Карпат»…

– Складний буде поєдинок: у них мобільна, добре організована команда, яка сьогодні на ходу. З приходом нового тренера вони мало пропускають, часто виграють. Із другого боку, ми теж маємо хороший склад і добрий рівень організації гри

Top