Панорама

Півзахисник чернігівського клубу Лука Коберідзе про це повідомив  вболівальникам на власній сторінці у Фейсбук. 

 

“3 года !!! Спасибо ФК Десна, вы моя семья !!! Спасибо каждому футболисту, которые делили со мной эти 3 года! Спасибо тренерскому штабу, и всем работникам клуба которые опекали учили и иногда воспитывали!) Спасибо руководству клуба, которое пошло мне на встречу и дали возможность проявить себя в новом клубе!

Фанаты,и просто болельщики Чернигова,вам отдельное спасибо так как ваше ко мне отношение я чувствовал и мотивировало!Спасибо Чернигов, спасибо ФК Десна,вы моя семья!!! Буду Скучать”, – написав футболіст. 

Нагадаємо, що у “Десні” він грав під номером 13.  У січні 2016 року за рекомендацією футболіста Левана Гулордава (екс-гравця Десни) був запрошений на перегляд до чернігівського клубу. Пройшов повноцінні збори з командою та добре проявив себе на Меморіалі Макарова. На початку березня з Коберідзе було підписано повноцінну угоду терміном на три роки.

26 березня дебютував у Першій лізі України у виїзному матчі проти харківського «Геліоса» (1:0). Коберідзе вийшов на поле в стартовому складі і взяв участь в атаці, яка призвела до забитого голу.

Де продовжить свою кар’єру цей футболіст в майбутньому наразі невідомо

Top