Панорама

Голова Чернігівської облдержадміністрації Андрій Прокопенко не виключає своєї участі у місцевих виборах в цьому році. Це одна із причин, чому він регулярно випускає відеоролики про свою діяльність, оплачує розміщення в місті біл-бордів і випуск інформаційного бюлетеня. Про це повідомляє UA:Чернігів з посиланням на прямий ефір  «Звіти наживо», в якому взяв участь Андрій Прокопенко. 

«Є такі думки, що керівники обласних державних адміністрацій мають йти першим номером списку в обласну раду. Тобто, людина має бути впізнавана. Треба, щоб люди її знали, розуміли, чим вона займається. Я пропрацював 3 місяці, я хочу людей інформувати про свою роботу», – сказав Прокопенко.

Також, за його словами, випуск інформаційного бюлетеня і розміщення біл-бордів по місту він оплачує з власної кишені.

«Ну це ж мої приватні кошти. Я маю звітувати лише за кошти, які витрачає облдержадміністрація. Це буде відображено в моїй декларації», – сказав Андрій Прокопенко.

Також, як сказав Прокопенко, ще одна причина його піар-кампанії у тому, що люди плутають його з міським головою Чернігова.

«Ми робили невеличкі дослідження свої. І виявилось, що люди мене плутають з Владиславом Атрошенком. Тобто, приписують мені якісь результати, які робив Владислав Атрошенко, а не я. Кажуть, що гарний такий, молодий, фонтани поставив у Чернігові. Я хочу, щоб люди знали, що я роблю, а не те, що робить міський голова Чернігова», – сказав Андрій Прокопенко

Top