Панорама

2012-ий. Хтось знімається у масовці, дехто сидить у міністерському кріслі, або, не дай Боже, у в’язниці. Нині в мережі ширяться архівні відео з чинним прем’єр-міністром Олексієм Гончаруком. Вісім років тому глава уряду мітингував на вулицях Києва та знімався в передачах на телебаченні. Українці жваво підхопили флешмоб. Тепер публікують те, що вони робили вісім років тому, пише 5 канал. 

Почнемо з чинного прем’єр-міністра. Розголосу набуло відео з Олексієм Гончаруком, який вісім років тому брав участь в акції протесту ошуканих інвесторів новобудов. І потрапив в об’єктиви камер “5 каналу”.

А на іншому відео – Гончарук у студії передачі “Про життя” на телеканалі “Інтер”, де обговорювали любителів невиправданого екстриму.

Поки кожен з вас підшукує фото та відео з 2012-го, ми розкажемо вам про те, де були 8 років тому деякі лідери сучасної української політики.

У 2012-му шоумен Володимир Зеленський вів міжнародний конкурс “Нова Хвиля”. На сцені був разом з російським співаком Сергієм Звєрєвим.

А Святослав Вакарчук у цей час зі своїм гуртом виступив на престижній церемонії “Гордість країни”.

Міністром економічного розвитку та торгівлі був у 2012-му Петро Порошенко, часто ходив на політичні ток-шоу.

Другий рік сиділа у в’язниці нинішня лідерка “Батьківщини” Юлія Тимошенко.

Теплу зустріч мав у 2012-му Віктор Медведчук із російським президентом Володимиром Путіним.

“Колишній глава адміністрації зустрічав Путіна разом зі своєю родиною на порозі свого розкішного особняка на березі моря. Похресниці президент Росії приніс букет квітів та плюшевого ведмедика”

Top