Панорама

Найпопулярнішим пошуковим запитом 2019 року в Google Україна став “Гра престолів 8 сезон” – фінальний сезон культового серіалу. Другий за популярністю – запит “Зеленський”, а на третьому місці – “Юлія Началова”, пише видання УНІАН. 

Крім того, українських користувачів Google цікавили результати виборів в Україні і дебати кандидатів у президенти, новини про Анастасії Заворотнюк, серіал “Чорнобиль” та конкурс “Євробачення 2019”.

У категорії  “Персона” українці найчастіше шукали інформацію про Володимира Зеленського, Анастасію Заворотнюк та Петра Порошенка. Крім того користувачі Google цікавилися артистами MARUV, Потапом і Біллі Айлиш. З людей, які пішли від нас у 2019 році, найбільше запитів було про російську співачку Юлії Началовой, реп-виконавця Децл і фешн-директора московського ЦУМу Алла Вербер.

В категорії “Фільми” в 2019 році українці найчастіше шукали в Google психологічний трилер за мотивами коміксів “Джокер”. Традиційно високий інтерес українських користувачів викликають продовження фільмів і кінокомікси; також в список найбільш популярних фільмів за версією користувачів Google Україна потрапили екранізація історичної повісті Івана Франка “Захар Беркут” і новий фільм Квентіна Тарантіно “Одного разу в Голлівуді”.

Лідером в категорії телевізійних шоу став пісенний конкурс “Євробачення”, а в серіалах найвищий інтерес українців викликали фінальний сезон “Ігри престолів” і драматичний міні-серіал “Чорнобиль”.

“Купівлею року” в Україні став новий iPhone 11; також українці цікавилися, де купити автокрісло і бустер, а також купівлею квитків МАУ і “Укрзалізниця”.

Традиційно українці ставлять Google різні питання, і цей рік не став винятком. У 2019 році користувачі хотіли дізнатися, що таке томос, подагра і формула Штайнмайера. Намагалися з’ясувати, як зробити Instagram темним, як перевірити себе у списках виборців і як їсти авокадо. А також цікавилися чому падає долар, чому Зеленський не прийшов на стадіон і чому в Києві туман

Top