Панорама

У селі Володькова Дівиця Носівського району живе гусак Гоша, якому вже виповнився 31 рік. Нещодавно птах став найнезвичнішим гостем телешоу на одному зі столичних телеканалів.

Під час зйомок його господарці вручили сертифікат від Національного реєстру рекордів України. Гоша офіційно став гусаком-рекордсменом.

«Птах дожив до такого поважного віку завдяки тому, що має красиві голубі очі, із цієї причини хазяйка колись вирішила зберегти гусаку життя, – каже експерт Національного реєстру рекордів України Лана Вєтрова. – Покійна власниця гусака Гоші бабуся Ганна дуже любила свого вихованця. Він відповідав їй взаємністю: ходив за господинею по п’ятах не тільки по двору, а й у магазин, чекав її біля сільської поліклініки. Сусіди без палиці у двір не заходили, бо гусак не любив, щоб хтось підходив до господині без його дозволу. Гошу навіть домашній пес боявся. Бабця Ганна мріяла, що колись її дорогого Гошу визнають рекордсменом-довгожителем. А коли життя цієї простої жінки завершилося, її дивовижну мрію здійснили родичі, які й прихистили в себе знаменитого рекордсмена. Так що, на мій погляд, це історія не про рекорд, а про актуальні в усі часи цінності – добро, милосердя і любов. Ми провели перевірку і встановили, що Гоша – дійсно найстаріший гусак в Україні»

Top