Панорама

У другу річницю Національної поліції вся країна побачила на Софійській площі столиці поряд з Президентом України Петром Порошенком та Головою Нацполіції Сергієм Князєвим хворого на лейкоз чотирирічного хлопчика Гліба Хуртепу з Бобровиці Чернігівської області. Маленький українець мріє стати поліцейським.

Тоді Голова МВС вручив хлопчикові поліцейський іменний жетон, голова Нацполіції подарував йому поліцейську форму прямо на Софійській площі. А особисто Президент України дозволив малюкові патрулювати Київ на справжньому поліцейському мотоциклі.

Протягом року Гліб добре подружився з поліцією Бобровиці та дізнався багато нового. Екскурсії відділенням поліції для нього проводив сам начальник. Допитливий хлопець цікавиться новими патрульними автомобілями, відеоспостереженням, звичайно ж, зброєю і службовими собаками.

У свою чергу Гліб з батьками запрошує начальника поліції додому скуштувати піцу, яку він робив разом з мамою, хвалиться улюбленцем – котиком Лунтиком та майже справжнім набором поліцейського спорядження.      

Сьогодні старі знайомі зустрілися в місцевому парку. В гості до Гліба також завітали заступник начальника Головного управління Національної поліції в Чернігівській області Олександр Потапенко та начальник управління кадрового забезпечення ГУНП Віктор Шанський. Офіцери влаштували маленькому Глібові низку сюрпризів.

Але спочатку спитали, чи бува він не передумав, може тепер хоче бути військовим чи рятувальником? Та хлопчик чітко сказав, що мріє бути тільки поліцейським.

Від Голови Нацполіції України та начальника поліції Чернігівщини правоохоронці подарували майбутньому колезі гіроборд і одразу випробували його на парковій доріжці. Потім – захопливе катання на поліцейському «Аутлендері», фотосесія, інтерв’ю, повітряні кульки і щаслива посмішка Гліба.

Позитивні емоції, підтримка місцевої поліції та керівництва ГУНП в Чернігівській області, наполеглива робота медиків – все це робить свою добру справу, наближаючи Гліба до мрії. Так, незабаром хлопчик з батьками поїде до престижного санаторію, де пройде курс лікування і просто зарядиться позитивом

За повідомленням прес-служби ГУНП області

Top