Панорама

Управління охорони здоров’я Чернігівської міської ради інформує про наявність на аптечному складі ТОВ «Ліки України» та в мережі аптек Чернігова вакцин для профілактики грипу:

1. ДЖІСІ ФЛЮ (GC FLU), суспензія для ін’єкцій по 0,5 мл, виробництва Грін Кросс Корпорейшн, Корея. 

2.ВАКСІГРИП® ТЕТРА, суспензія для ін’єкцій; по 0,5 мл у попередньо заповненому шприці, виробництва Санофі Пастер, Франція.

Щороку в Україні реєструють близько 6 млн. інфекційних захворювань, 98% з яких припадає на грип та ГРВІ. За даними минулого епідсезону у  Чернігів та області зафіксовані випадки смерті внаслідок грипу.

Щорічна вакцинація – найдієвіший засіб для профілактики грипу. Вакцина не впливає негативно на імунітет людини, а зміцнює його і змушує працювати більш активно і продуктивно. Зменшується ймовірність тяжкого перебігу захворювання, ускладнень та смертельних випадків.

Кожен рік МОЗ України закликає до вакцинування громадян, особливо з груп ризику, які щоденно працюють у колективі й наражаються на небезпеку зараження вірусом грипу. Хворий на грип або інші ГРВІ за одну добу може заразити до 100 колег чи випадкових перехожих

Top