Панорама

Послуга з вивезення та знешкодження побутового сміття оплачувалася чернігівцями завжди. Втім до червня її вартість була включена у квитанції за послуги з утримання будинків. Нещодано прийнятий Закон України «Про житлово-комунальні послуги» містить норму, через яку ці дві послуги мають бути розділені.

Закон стосується всієї держави, таке розділення тарифів відбулося не тільки в Чернігові, а й в усіх інших містах України, де вони не були розділені раніше. У більшості обласних центрів послугу з вивезення та знешкодження побутового сміття вивели з тарифу на утримання будинків вже давно, рік і більше тому.

Про це повідомляє прес-служба КП “АТп-2528”. 

Публічний договір для чернігівців, за яким вони сплачують за вивезення і знешкодження сміття опублікований у відкритому доступі на офіційному сайті Чернігівської міської ради  та на офіційному сайті комунального підприємства КП “АТП-2528”. 

Оплата вивезення та знешкодження побутового сміття у Чернігові за окремою квитанцією не залежить від того, яка організація обслуговує його будинок – жек, управляюча компанія чи ОСББ. У будь-якому випадку мешканець платить за це самостійно і напряму.

У Чернігові вивезенням та знешкодженням побутового сміття займається комунальне підприємство “АТП-2528”. Воно ж і одержує оплату за цю послугу.

Кожну нову квитанцію потрібно оплачувати до 20 числа. 

Тариф за вивезення і утилізацію сміття в Чернігові був і залишається серед найнижчих в Україні та становить на місяць з людини 10,84 грн (багатоквартирне житло) та 12,76 грн (приватне житло).

Якщо у вас виникають запитання: 

Телефон для багатоквартирних будинків: 61-00-97. Приватний сектор: 61-00-87.

Абонентський відділ “АТП-2528” заходиться за адресою: вул.1 Травня, 173 (Понеділок-четвер: з 8:00 до 17:00, перерва з 12:00 до 13:00. П’ятниця – неприймальний день, як і 3 останні дні місяця. Вихідні – субота, неділя).

Чому квартплата не зменшилася?

Одночасно з виведенням тарифу вивезення та знешкодження сміття із платівок за квартплату, 10 травня 2018 року виконавчий комітет Чернігівської міської ради, після відкритої для обговорення процедури і перевірки, коригував тарифи для ЖЕКів, управляючих компаній чи ОСББ згідно з поданими розрахунками, відповідно до вимог законодавства

Top