Панорама

9 серпня у Чернігові відбулося публічне обговорення доцільності існування районних у місті  рад. У муніципалітеті кажуть, що  після скорочення Деснянської та Новозаводської районних рад містяни не відчують жодних незручностей у питанні отримання муніципальних послуг. Це стосується як питань соціального захисту, так і видачі дозволів. 

Стосовно працівників районних рад – персонал, який обслуговує діяльність самих районних рад, буде скорочуватись. Але кращі фахівці будуть працевлаштовані у виконавчому апараті чи структурних підрозділах міської ради відповідно до профілю діяльності та професійних вмінь.

Якщо депутати та громада підтримають скорочення, після зменшення витрат на утримання чиновників та приміщень економія складе 18-21 млн грн. Про це повідомили у прес-службі міської ради.

Частину цих коштів – до 8 мільйонів – спрямують для облаштування та ремонтів каналізації у приватному секторі. Ще 2 мільйони – на преміювання працівників управлінь соціального захисту, які продовжать працювати для обслуговування громадян. І решту може бути витрачено на нагальні потреби у сфері освіти та медицини

Top