Панорама

Продовжуємо публікацію листів, які надходять до редакції «Панорами», в яких висловлюється підтримка Максиму Микитасю. 

Нагадаємо, що нещодавно народний депутат заступився за мешканців громади від свавілля селищного голови Сергія Пінчука. Жителі громади ще у лютому зібрали 1195 підписів щодо припинення його повноважень, однак Пінчук не хоче добровільно залишати посаду і зараз судитися з людьми, тримаючись за своє крісло.

Пане Максиме,

хочеться висловити вам свою підтримку та надію на те, що таки вдасться виправити ту ситуацію, яка склалася у сусідній громаді.

Вже понад півроку там намагаються сказати пану Пінчуку, що він негідний представляти інтереси любечан. Взимку навіть тервиборчком збирався, люди звернулися, хотіли сказати недовіру голові. Тоді майже 1200 підписало те звернення. Не вийшло. Усе наче пороблено: бюджет громади, єдиний в області, прийняли із запізненням та порушенням процедури, всі тендери теж запізнюються, он, для школи меблі закупили вже після того, як розпочався навчальний рік. Та й сама школа теж не в найкращому стані. Всі знають історію з її поганим дахом. Он, ви коли три роки тому балотувалися і були в місцевому клубі, ви ж бачили, як стеля осипається на очах! На вас ледь не впало! Так і в школі ще трохи підзатягне голова – і буде те саме! Але ж тут діти вчаться!

У Любечі практично кожна сесія селищної ради проходить з криками та скандалами. Голова пан Пінчук каже, що то все – депутати обласної та районної рад спеціально приїжджають і налаштовують депутатів, як розвалювати громаду. Але то брехня. Що там розвалювати, коли все і так валиться само! Голова навіть у своїх постах у фейсбуку називає депутатів «воно». От він – рівень спілкування!

А треба ж нагадати Сергію Івановичу, що він голова усієї громади… В тому числі і людей, які балотувалися в депутати від інших партій. Що б і як би там не було, а цих депутатів, в тому числі й вас, як народного, вибирали мешканці ОТГ. Без належної поваги до всіх депутатів з боку голови та працівників адміністрації ОТГ – ніяких діалогів не буде. А компромісу у Любечі давно немає.

Допоможіть вирішити цю проблему. Ми хочемо, щоб у сусідів було так само, як в інших громадах. Якщо ви їм не допоможете – більше ніхто цього не вирішить. 

Єган Микола Михайлович, смт Ріпки, пенсіонер

Top